Soupisky týmů

Najít tým: JIH - PLZ - UST - STR - PHA - PAR - MOR - U14

K dispozici jsou zatím jen soupisky tučně označených týmů. Soupisky budou průběžně doplňovány podle toho, jak je budeme dostávat od jednotlivých týmů. U již vyplněných soupisek ještě může dojít ke změnám a úpravám.

JIH - Jihočeský kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
OMichal JURKASK Pedagog České Budějovice17.1.199919 let  L
OLukáš HROMADASK Pedagog České Budějovice25.1.199919 let  L
ÚFrantišek KADLECSK Pedagog České Budějovice26.2.199919 let  L
OZdeněk KOŠÁTKOSK Pedagog České Budějovice18.5.199919 let  L
ÚOndřej DUCHOŇHC Švantlův Dvůr Písek22.5.199919 let  P
ÚMiroslav RYCHLÍKHC Švantlův Dvůr Písek12.8.199919 let  L
ÚOndřej HORAHC Švantlův Dvůr Písek24.8.199919 let  L
OZdeněk VINTERTJ Datels Blatná29.9.199919 let  L
ODavid JANOUŠEKHC Švantlův Dvůr Písek30.9.199919 let  L
ÚTomáš VOCHOZKASK Pedagog České Budějovice5.11.199918 let  L
BJáchym KONDELÍKSK Pedagog České Budějovice21.12.199918 let  L
BJakub VANIŠSK Pedagog České Budějovice17.8.200018 let  L
OMatěj TOMANSK Pedagog České Budějovice15.1.200117 let  L
ÚDavid BRAUNTJ Datels Blatná20.2.200117 let  L
ÚJakub LAURINCSK Suchdol nad Lužnicí4.7.200117 let  L
ÚJakub ČÍŽEKHC Švantlův Dvůr Písek11.8.200117 let  L
OJan MAZANECSK Pedagog České Budějovice14.11.200116 let  L
ÚTomáš NEBORSK Pedagog České Budějovice27.12.200215 let  L
 průměr :18 let 

PAR - Pardubický kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
ÚAlan KRIŠTOFHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice2.1.199919 let   
ÚJosef PERNÝHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice8.1.199919 let   
OMichal ŽOUŽELKAHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice15.1.199919 let   
OMartin HOLMANHC Jestřábi Přelouč9.3.199919 let   
ÚJan STROUHALTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice11.3.199919 let   
BMichal NOVÁKSK Hokejbal Letohrad15.3.199919 let   
ÚMichal PANCHÁRTEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice2.4.199919 let   
OTomáš PLESKOTTJ Lokomotiva Česká Třebová11.5.199919 let   
OJan DOLEŽALTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice21.5.199919 let   
OFilip ČAPEKTJ Lokomotiva Česká Třebová18.6.199919 let   
ÚMiroslav BLAŽEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice22.7.199919 let  P
ORadek BUREŠHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1.9.199919 let  L
ÚŠimon MORAVECHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice26.11.199918 let   
ÚKazimír SVOBODATJ Paramo Svítkov Stars Pardubice12.12.199918 let   
ÚDominik ŘEHÁKTJ Lokomotiva Česká Třebová9.8.200018 let   
ÚJiří BUCEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice28.8.200018 let   
BPavel FORŠTHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice29.3.200117 let  P
ÚTomáš ZEMANTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice27.4.200117 let   
ORadek ADÁMEKTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice11.7.200117 let   
 průměr :19 let 

PHA - Praha » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
ÚDaniel MAXAHBC Hostivař24.1.199919 let179 cm68 kgL
OJaroslav PÁTEKSK Ďáblové Praha10.2.199919 let174 cm80 kgP
BDaniel DUŠÁKHBC Hostivař11.2.199919 let180 cm70 kgL
OJonáš KYCLTTJ Kovo Praha18.2.199919 let176 cm71 kgL
OŠimon KOŘÍNEKHBC Hostivař17.3.199919 let174 cm60 kgL
OŠtěpán KOŘÍNEKHBC Hostivař17.3.199919 let177 cm65 kgL
ÚJonáš JIRECHBC Hostivař10.4.199919 let175 cm57 kgP
ÚLukáš BRABECHBC Hostivař28.6.199919 let171 cm53 kgL
ÚMatěj FOLTÁNHBC Hostivař29.7.199919 let181 cm65 kgL
ÚDominik JACHEKHBC Hostivař29.8.199919 let164 cm54 kgL
OMichal POLESNÝHBC Hostivař23.9.199919 let170 cm56 kgL
ÚDaniel BARTÁKSK Ďáblové Praha26.2.200018 let158 cm39 kgP
OFilip MACEKHBC Hostivař23.3.200018 let167 cm61 kgP
ÚMarek ZYTAHBC Hostivař9.6.200018 let160 cm50 kgL
BVáclav ŠTOURALHBC Hostivař22.6.200018 let170 cm53 kgL
ÚRobin KOLÁŘHC Kert Park Praha25.8.200018 let155 cm42 kgP
ÚOndřej MATOUŠEKTJ Kovo Praha6.1.200117 let166 cm61 kgL
ÚJan ČEJKAHBC Hostivař17.5.200216 let172 cm60 kgL
 průměr :18 let170 cm59 kg 

PLZ - Plzeňský kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
23ÚKarel HRUŠKATJ Tatran Třemošná10.2.199919 let180 cm70 kgL
2BDavid HRUBÝHBC Plzeň3.3.199919 let175 cm70 kgL
10ÚOndřej SLÁMAHC Buldoci Stříbro15.3.199919 let183 cm83 kgL
17OMartin KOVÁŘÍKHBC Plzeň25.3.199919 let191 cm70 kgL
19OTomáš ULČTJ Tatran Třemošná25.3.199919 let173 cm70 kgL
11ÚTomáš TARANTÍKHBC Plzeň16.5.199919 let173 cm63 kgL
13ÚPetr BOČANHBC Plzeň25.5.199919 let160 cm55 kgP
21ÚJiří LANGMAJERHBC Plzeň - Litice17.6.199919 let175 cm60 kgL
20OVít LOKAJÍČEKHBC Plzeň25.7.199919 let160 cm48 kgP
18ÚDominik VLASÁKHBC Plzeň27.7.199919 let178 cm60 kgP
4OMatěj KOŠŇARHBC Plzeň4.8.199919 let182 cm80 kgL
1ÚJan MUTÍNSKÝHBC Plzeň - Litice13.8.199919 let172 cm60 kgL
8ÚRichard HURTHBC Plzeň - Litice27.10.199918 let165 cm50 kgL
3BJosef KOŘÍNEKHC Buldoci Stříbro10.11.199918 let168 cm56 kgL
16OAdam ŠILHÁNHC Buldoci Stříbro1.1.200018 let167 cm66 kgL
15ÚTomáš HÝBLHBC Plzeň29.4.200018 let168 cm55 kgL
9ODaniel ŠŮCHAHC Buldoci Stříbro29.5.200018 let170 cm68 kgL
6ÚPavel ŠMÍDLHBC Plzeň22.7.200018 let164 cm63 kgL
5ÚRichard VILDTJ Snack Dobřany23.12.200017 let165 cm54 kgL
7ÚRoman POLÁČEKHBC Plzeň11.11.200116 let152 cm45 kgL
 průměr :19 let171 cm62 kg 

STR - Středočeský kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
ÚPatrik DIVIŠHBC ALPIQ Kladno2.1.199919 let   
ÚMatyáš ZELINGRHBT Vlašim10.1.199919 let   
ÚLukáš MICHÁLEKHBC Tygři Mladá Boleslav14.2.199919 let  P
ÚMilan SÝKORAHBC Rakovník17.2.199919 let   
OOndřej KALTOUNEKHBT Vlašim2.3.199919 let   
ÚMichal KYSELAHBC Tygři Mladá Boleslav2.4.199919 let  L
ODavid PROCHÁZKAHBC ALPIQ Kladno19.4.199919 let  L
OKryštof ŠNEBERKHBC Nové Strašecí20.5.199919 let   
ÚDominik LEVÝHBC ALPIQ Kladno6.6.199919 let   
ÚFilip KRÉGLHBC ALPIQ Kladno24.6.199919 let   
ÚVáclav KOULAHBC Tygři Mladá Boleslav29.6.199919 let   
OZdeněk KARABELLOHBT Vlašim9.7.199919 let   
ÚJonáš KRONUSHBT Vlašim23.7.199919 let   
ÚDaniel MATYSSK Kelti 200823.7.199919 let   
BDavid MERTAHBC ALPIQ Kladno23.8.199919 let  L
OJonáš SÝKORAHBC Rakovník5.7.200018 let   
OAdam BOHNARDHBC Tygři Mladá Boleslav8.8.200018 let   
BVítek VOZDECKÝSK Kelti 200830.12.200116 let   
 průměr :19 let 

U14 - Reprezentace U14 » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
OJakub ŠIMEKHBC Hradec Králové 198817.1.200018 let  L
BMatěj ŠUHAJTJ Datels Blatná25.3.200018 let  L
ÚJakub ŠIMEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice9.4.200018 let  P
OJan FONIOKHBC Plzeň11.4.200018 let  L
OMatyáš MALECHASK Pedagog České Budějovice3.5.200018 let  L
ÚJiří VANIŠHBC Hostivař9.5.200018 let  P
ÚPatrik TICHÝ1. HBC Svitavy19.5.200018 let  L
ÚJaroslav PROCHÁZKAHBC ALPIQ Kladno16.7.200018 let  L
ONicholas KAŇÁKTJ Snack Dobřany28.7.200018 let  L
ÚDavid HÁJEKHBK Veselští medvědi18.8.200018 let  L
ÚFilip AUGUSTINSK Kometa Polička1.9.200018 let  L
OVít KAMENÁŘHC Kert Park Praha2.9.200018 let  P
ÚMartin RAKOVSKÝHBC Hradec Králové 198825.9.200018 let  L
OViktor ZEMANHBC Hradec Králové 198826.10.200017 let  P
BLukáš NOVOTNÝTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice28.10.200017 let  P
ÚMatěj VOTÍPKAHBC Plzeň26.12.200017 let  L
ÚTomáš PICHLERHBK Kyjov4.1.200117 let  L
ÚJaroslav NOVÁKTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice18.1.200117 let  L
OLukáš TOMANHBK Kyjov10.2.200117 let  L
ÚVojtěch NOVOTNÝTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice1.3.200117 let  L
ÚVáclav ZDRŮBECKÝHBC ALPIQ Kladno27.3.200117 let  P
ÚFilip LUXSK Hokejbal Letohrad4.4.200117 let  L
OOndřej TOBIÁŠSK Kometa Polička26.5.200117 let  L
ÚJakub BERANHBC Pento Most24.7.200117 let  L
OJáchym ŠNEBERKHBC Nové Strašecí2.8.200117 let  L
OZbyšek BERTHAHBC Pento Most17.8.200117 let  P
ÚJakub RAKOVSKÝHBC Hradec Králové 198810.3.200315 let  L
 průměr :18 let 

UST - Ústecký kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
ÚLukáš LEDVINKAHBC Pento Most6.1.199919 let   
ÚVítězslav MAUXElba DDM Ústí nad Labem4.2.199919 let   
ÚKarel ZICHElba DDM Ústí nad Labem9.3.199919 let   
OVojtěch MOLTAŠElba DDM Ústí nad Labem11.3.199919 let   
OTadeáš BARTOŠElba DDM Ústí nad Labem12.3.199919 let   
ÚRadek ROPElba DDM Ústí nad Labem24.4.199919 let   
ÚSebastian DÖRNERElba DDM Ústí nad Labem15.9.199919 let   
OTomáš LESKOElba DDM Ústí nad Labem23.11.199918 let   
ÚJakub ČERNÝElba DDM Ústí nad Labem7.12.199918 let   
OMatěj SEDLÁČEKElba DDM Ústí nad Labem20.12.199918 let   
ÚVojtěch HANZLÍKElba DDM Ústí nad Labem14.1.200018 let   
BTomáš RECHTORIKSHC Killers Litoměřice14.7.200018 let   
ÚTomáš GIESELElba DDM Ústí nad Labem26.7.200018 let   
ÚAdam KREJČÍElba DDM Ústí nad Labem23.8.200018 let   
OMartin STUPKAElba DDM Ústí nad Labem21.12.200017 let   
OJakub ANDĚLHBC Pento Most7.1.200117 let   
ÚDaniel MILLERHBC Pento Most12.1.200117 let   
BOndřej JALOVECKÝElba DDM Ústí nad Labem5.10.200117 let   
OJaroslav ŠEŠINAHBC Pento Most2.11.200116 let   
BJakub HOFBAUERHBC Pento Most28.1.200216 let   
ÚSebastian HODEKHBC Pento Most1.10.200216 let   
 průměr :18 let 
Aktuality

15.6. | Konečné pořadí
Titul vyhráli hráči Plzeňského kraje, reprezentace skončila druhá.
1. Plzeňský kraj
2. Reprezentace U14
3. Praha
4. Moravskoslezský kraj
5. Pardubický kraj
6. Středočeský kraj
7. Jihočeský kraj
8. Ústecký kraj

 

31.5. | Rozpis je již znám!
Rozlosování a rozpis zápasů turnaje Pohár hlavního města Prahy, který se uskuteční 14. a 15. června 2014, je již zveřejněn!

 
 
 
 
FOTOGALERIE

Informace o turnaji  |   Týmy  |   Rozpis zápasů  |   Doprovodný program  |   Partneři  |  

© 2013 eSports.cz, s.r.o.  |  RSS