Soupisky týmů

Najít tým: JIH - PLZ - UST - STR - PHA - PAR - MOR - U14

K dispozici jsou zatím jen soupisky tučně označených týmů. Soupisky budou průběžně doplňovány podle toho, jak je budeme dostávat od jednotlivých týmů. U již vyplněných soupisek ještě může dojít ke změnám a úpravám.

JIH - Jihočeský kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
BJáchym KONDELÍKSK Pedagog České Budějovice21.12.199920 let  L
BJakub VANIŠSK Pedagog České Budějovice17.8.200019 let  L
ÚTomáš NEBORSK Pedagog České Budějovice27.12.200217 let  L
OLukáš HROMADASK Pedagog České Budějovice25.1.199921 let  L
ODavid JANOUŠEKHC Švantlův Dvůr Písek30.9.199920 let  L
OMichal JURKASK Pedagog České Budějovice17.1.199921 let  L
OZdeněk KOŠÁTKOSK Pedagog České Budějovice18.5.199921 let  L
OJan MAZANECSK Pedagog České Budějovice14.11.200118 let  L
OMatěj TOMANSK Pedagog České Budějovice15.1.200119 let  L
OZdeněk VINTERTJ Datels Blatná29.9.199920 let  L
ÚDavid BRAUNTJ Datels Blatná20.2.200119 let  L
ÚJakub ČÍŽEKHC Švantlův Dvůr Písek11.8.200118 let  L
ÚOndřej DUCHOŇHC Švantlův Dvůr Písek22.5.199921 let  P
ÚOndřej HORAHC Švantlův Dvůr Písek24.8.199920 let  L
ÚFrantišek KADLECSK Pedagog České Budějovice26.2.199921 let  L
ÚJakub LAURINCSK Suchdol nad Lužnicí4.7.200118 let  L
ÚMiroslav RYCHLÍKHC Švantlův Dvůr Písek12.8.199920 let  L
ÚTomáš VOCHOZKASK Pedagog České Budějovice5.11.199920 let  L
 průměr :20 let 

PAR - Pardubický kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
BPavel FORŠTHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice29.3.200119 let  P
BMichal NOVÁKSK Hokejbal Letohrad15.3.199921 let   
OFilip ČAPEKTJ Lokomotiva Česká Třebová18.6.199920 let   
ORadek BUREŠHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice1.9.199920 let  L
OJan DOLEŽALTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice21.5.199921 let   
ORadek ADÁMEKTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice11.7.200118 let   
OMartin HOLMANHC Jestřábi Přelouč9.3.199921 let   
OTomáš PLESKOTTJ Lokomotiva Česká Třebová11.5.199921 let   
OMichal ŽOUŽELKAHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice15.1.199921 let   
ÚMiroslav BLAŽEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice22.7.199920 let  P
ÚJiří BUCEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice28.8.200019 let   
ÚKazimír SVOBODATJ Paramo Svítkov Stars Pardubice12.12.199920 let   
ÚŠimon MORAVECHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice26.11.199920 let   
ÚMichal PANCHÁRTEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice2.4.199921 let   
ÚJosef PERNÝHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice8.1.199921 let   
ÚDominik ŘEHÁKTJ Lokomotiva Česká Třebová9.8.200019 let   
ÚJan STROUHALTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice11.3.199921 let   
ÚTomáš ZEMANTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice27.4.200119 let   
ÚAlan KRIŠTOFHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice2.1.199921 let   
 průměr :21 let 

PHA - Praha » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
ÚDaniel BARTÁKSK Ďáblové Praha26.2.200020 let158 cm39 kgP
ÚRobin KOLÁŘHC Kert Park Praha25.8.200019 let155 cm42 kgP
ÚMarek ZYTAHBC Hostivař9.6.200019 let160 cm50 kgL
BVáclav ŠTOURALHBC Hostivař22.6.200019 let170 cm53 kgL
ÚLukáš BRABECHBC Hostivař28.6.199920 let171 cm53 kgL
ÚDominik JACHEKHBC Hostivař29.8.199920 let164 cm54 kgL
OMichal POLESNÝHBC Hostivař23.9.199920 let170 cm56 kgL
ÚJonáš JIRECHBC Hostivař10.4.199921 let175 cm57 kgP
OŠimon KOŘÍNEKHBC Hostivař17.3.199921 let174 cm60 kgL
ÚJan ČEJKAHBC Hostivař17.5.200218 let172 cm60 kgL
OFilip MACEKHBC Hostivař23.3.200020 let167 cm61 kgP
ÚOndřej MATOUŠEKTJ Kovo Praha6.1.200119 let166 cm61 kgL
OŠtěpán KOŘÍNEKHBC Hostivař17.3.199921 let177 cm65 kgL
ÚMatěj FOLTÁNHBC Hostivař29.7.199920 let181 cm65 kgL
ÚDaniel MAXAHBC Hostivař24.1.199921 let179 cm68 kgL
BDaniel DUŠÁKHBC Hostivař11.2.199921 let180 cm70 kgL
OJonáš KYCLTTJ Kovo Praha18.2.199921 let176 cm71 kgL
OJaroslav PÁTEKSK Ďáblové Praha10.2.199921 let174 cm80 kgP
 průměr :20 let170 cm59 kg 

PLZ - Plzeňský kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
7ÚRoman POLÁČEKHBC Plzeň11.11.200118 let152 cm45 kgL
20OVít LOKAJÍČEKHBC Plzeň25.7.199920 let160 cm48 kgP
8ÚRichard HURTHBC Plzeň - Litice27.10.199920 let165 cm50 kgL
5ÚRichard VILDTJ Snack Dobřany23.12.200019 let165 cm54 kgL
13ÚPetr BOČANHBC Plzeň25.5.199921 let160 cm55 kgP
15ÚTomáš HÝBLHBC Plzeň29.4.200020 let168 cm55 kgL
3BJosef KOŘÍNEKHC Buldoci Stříbro10.11.199920 let168 cm56 kgL
21ÚJiří LANGMAJERHBC Plzeň - Litice17.6.199920 let175 cm60 kgL
18ÚDominik VLASÁKHBC Plzeň27.7.199920 let178 cm60 kgP
1ÚJan MUTÍNSKÝHBC Plzeň - Litice13.8.199920 let172 cm60 kgL
6ÚPavel ŠMÍDLHBC Plzeň22.7.200019 let164 cm63 kgL
11ÚTomáš TARANTÍKHBC Plzeň16.5.199921 let173 cm63 kgL
16OAdam ŠILHÁNHC Buldoci Stříbro1.1.200020 let167 cm66 kgL
9ODaniel ŠŮCHAHC Buldoci Stříbro29.5.200020 let170 cm68 kgL
2BDavid HRUBÝHBC Plzeň3.3.199921 let175 cm70 kgL
17OMartin KOVÁŘÍKHBC Plzeň25.3.199921 let191 cm70 kgL
19OTomáš ULČTJ Tatran Třemošná25.3.199921 let173 cm70 kgL
23ÚKarel HRUŠKATJ Tatran Třemošná10.2.199921 let180 cm70 kgL
4OMatěj KOŠŇARHBC Plzeň4.8.199920 let182 cm80 kgL
10ÚOndřej SLÁMAHC Buldoci Stříbro15.3.199921 let183 cm83 kgL
 průměr :21 let171 cm62 kg 

STR - Středočeský kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
BDavid MERTAHBC ALPIQ Kladno23.8.199920 let  L
BVítek VOZDECKÝSK Kelti 200830.12.200118 let   
OAdam BOHNARDHBC Tygři Mladá Boleslav8.8.200019 let   
OOndřej KALTOUNEKHBT Vlašim2.3.199921 let   
OZdeněk KARABELLOHBT Vlašim9.7.199920 let   
ODavid PROCHÁZKAHBC ALPIQ Kladno19.4.199921 let  L
OJonáš SÝKORAHBC Rakovník5.7.200019 let   
OKryštof ŠNEBERKHBC Nové Strašecí20.5.199921 let   
ÚPatrik DIVIŠHBC ALPIQ Kladno2.1.199921 let   
ÚVáclav KOULAHBC Tygři Mladá Boleslav29.6.199920 let   
ÚFilip KRÉGLHBC ALPIQ Kladno24.6.199920 let   
ÚJonáš KRONUSHBT Vlašim23.7.199920 let   
ÚMichal KYSELAHBC Tygři Mladá Boleslav2.4.199921 let  L
ÚDominik LEVÝHBC ALPIQ Kladno6.6.199920 let   
ÚLukáš MICHÁLEKHBC Tygři Mladá Boleslav14.2.199921 let  P
ÚDaniel MATYSSK Kelti 200823.7.199920 let   
ÚMilan SÝKORAHBC Rakovník17.2.199921 let   
ÚMatyáš ZELINGRHBT Vlašim10.1.199921 let   
 průměr :21 let 

U14 - Reprezentace U14 » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
BLukáš NOVOTNÝTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice28.10.200019 let  P
BMatěj ŠUHAJTJ Datels Blatná25.3.200020 let  L
OZbyšek BERTHAHBC Pento Most17.8.200118 let  P
OJan FONIOKHBC Plzeň11.4.200020 let  L
OVít KAMENÁŘHC Kert Park Praha2.9.200019 let  P
ONicholas KAŇÁKTJ Snack Dobřany28.7.200019 let  L
OMatyáš MALECHASK Pedagog České Budějovice3.5.200020 let  L
OJakub ŠIMEKHBC Hradec Králové 198817.1.200020 let  L
OJáchym ŠNEBERKHBC Nové Strašecí2.8.200118 let  L
OOndřej TOBIÁŠSK Kometa Polička26.5.200119 let  L
OLukáš TOMANHBK Kyjov10.2.200119 let  L
OViktor ZEMANHBC Hradec Králové 198826.10.200019 let  P
ÚFilip AUGUSTINSK Kometa Polička1.9.200019 let  L
ÚJakub BERANHBC Pento Most24.7.200118 let  L
ÚDavid HÁJEKHBK Veselští medvědi18.8.200019 let  L
ÚFilip LUXSK Hokejbal Letohrad4.4.200119 let  L
ÚJaroslav NOVÁKTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice18.1.200119 let  L
ÚVojtěch NOVOTNÝTJ Paramo Svítkov Stars Pardubice1.3.200119 let  L
ÚTomáš PICHLERHBK Kyjov4.1.200119 let  L
ÚJaroslav PROCHÁZKAHBC ALPIQ Kladno16.7.200019 let  L
ÚJakub RAKOVSKÝHBC Hradec Králové 198810.3.200317 let  L
ÚMartin RAKOVSKÝHBC Hradec Králové 198825.9.200019 let  L
ÚJakub ŠIMEKHBC Autosklo-H.A.K. Pardubice9.4.200020 let  P
ÚPatrik TICHÝ1. HBC Svitavy19.5.200020 let  L
ÚJiří VANIŠHBC Hostivař9.5.200020 let  P
ÚMatěj VOTÍPKAHBC Plzeň26.12.200019 let  L
ÚVáclav ZDRŮBECKÝHBC ALPIQ Kladno27.3.200119 let  P
 průměr :20 let 

UST - Ústecký kraj » zápasy a informace

#postjménoklubnarozenívěkvýškaváhahůl
BJakub HOFBAUERHBC Pento Most28.1.200218 let   
BOndřej JALOVECKÝElba DDM Ústí nad Labem5.10.200118 let   
BTomáš RECHTORIKSHC Killers Litoměřice14.7.200019 let   
OJakub ANDĚLHBC Pento Most7.1.200119 let   
OTadeáš BARTOŠElba DDM Ústí nad Labem12.3.199921 let   
OTomáš LESKOElba DDM Ústí nad Labem23.11.199920 let   
OVojtěch MOLTAŠElba DDM Ústí nad Labem11.3.199921 let   
OMatěj SEDLÁČEKElba DDM Ústí nad Labem20.12.199920 let   
OMartin STUPKAElba DDM Ústí nad Labem21.12.200019 let   
OJaroslav ŠEŠINAHBC Pento Most2.11.200118 let   
ÚJakub ČERNÝElba DDM Ústí nad Labem7.12.199920 let   
ÚSebastian DÖRNERElba DDM Ústí nad Labem15.9.199920 let   
ÚTomáš GIESELElba DDM Ústí nad Labem26.7.200019 let   
ÚVojtěch HANZLÍKElba DDM Ústí nad Labem14.1.200020 let   
ÚSebastian HODEKHBC Pento Most1.10.200217 let   
ÚAdam KREJČÍElba DDM Ústí nad Labem23.8.200019 let   
ÚLukáš LEDVINKAHBC Pento Most6.1.199921 let   
ÚVítězslav MAUXElba DDM Ústí nad Labem4.2.199921 let   
ÚDaniel MILLERHBC Pento Most12.1.200119 let   
ÚRadek ROPElba DDM Ústí nad Labem24.4.199921 let   
ÚKarel ZICHElba DDM Ústí nad Labem9.3.199921 let   
 průměr :20 let 
Aktuality

15.6. | Konečné pořadí
Titul vyhráli hráči Plzeňského kraje, reprezentace skončila druhá.
1. Plzeňský kraj
2. Reprezentace U14
3. Praha
4. Moravskoslezský kraj
5. Pardubický kraj
6. Středočeský kraj
7. Jihočeský kraj
8. Ústecký kraj

 

31.5. | Rozpis je již znám!
Rozlosování a rozpis zápasů turnaje Pohár hlavního města Prahy, který se uskuteční 14. a 15. června 2014, je již zveřejněn!

 
 
 
 
FOTOGALERIE

Informace o turnaji  |   Týmy  |   Rozpis zápasů  |   Doprovodný program  |   Partneři  |  

© 2013 eSports.cz, s.r.o.  |  RSS