15.06.2014 | Jan Salajka

Pardubický výběr zvládl souboj o páté místo

Ještě před souboji o medailové pozice nás čekal zápas nejlepších nepostupujících. Proti sobě se utkaly týmu Pardubického a Středočeského kraje, ve vyrovnaném utkání nakonec zvítězil pardubický výběr.

Zápas č. 16   •   O5   •   ne 15.6.2014   •   12:00   •   Rozpis a výsledky
Středočeský kraj 1:2Pardubický kraj
(0:1, 1:1)
Vozdecký (Merta) – Procházka, Šneberk, J. Sýkora, Bohnard, Kaltounek, Karabello – Krégl, Levý, Diviš, M. Sýkora, Koula, Kysela, Michálek, Kronus, MatysNovák (Foršt) – Bureš, Adámek, Čapek, Doležal, Holman, Pleskot, Žouželka – Blažek, Bucek, Krištof, Moravec, Panchártek, Perný, Řehák, Strouhal, Svoboda, Zeman
Branky a asistence: 18. M. Sýkora – 11. Panchártek (Blažek), 22. Moravec (Perný)
Střely: 15:15 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Danylets - Musil.
Online přenos na onlajny.cz

Reportáž

Souboj mezi Pardubickým a Středočeským krajem určil tým na pátém místě. Zápas začal velmi vyrovnaně, zpočátku přinášel šance na obou stranách. Poté se k tlaku dostali Pardubičtí a měli velké příležitosti k tomu, aby také otevřeli skóre utkání. To se jim nakonec povedlo v závěru první poloviny. Nejprve Šimon Moravec trefil tyčku, o minutu později byl ale Michal Panchrátek se svou střelou k pravé tyči naprosto úspěšný a poslal Pardubické hokejbalisty do vedení.

Druhá půle přinesla snahu Středočeského kraje o vyrovnaní. Několik slibných příležitostí z jeho strany bylo završeno úspěšným zásahem z osmnácté minuty zápasu. Milan Sýkora nahodil míček na pardubického brankáře a tomu propadl až za brankovou čáru, čímž bylo vyrovnáno. Zbytek zápasu se hrál ve velkém tempu. Nakonec se těsně před koncem trefil Šimon Moravec, když i trochu se štěstím dorazil míček do branky. Středočeský kraj se už nezmohl na srovnání a v utkání prohrál.

Autor: Jan Salajka

Ohlasy

Roman Hnátek (trenér Středočeského kraje): Myslím si, že jsme proti Pardubickému kraji sehráli naše nejlepší utkání na turnaji. S výkonem hráčů jsem tedy spokojený, ale přesto jsme nakonec prohráli. Nebudu se vyjadřovat k lidem, kteří řídili toto utkání. Nicméně se mi vůbec nelíbí, jak se řídí utkání žákovské kategorie a rozhodčím zcela chybí cit pro hru. Jinak podle mě šťastnější tým vyhrál.

Michal Šimek (trenér Pardubického kraje): Chtěli jsme turnaj ukončit vítězstvím, a to se nám podařilo. Měli jsme pár slabších chvil v obraně, ale zvládli jsme to. Kluci do zápasu vstoupili aktivně a troufám si říct, že jsme soupeře přehrávali.
Fotografie ze zápasu

FOTOGALERIE

Informace o turnaji  |   Týmy  |   Rozpis zápasů  |   Doprovodný program  |   Partneři  |