14.06.2014 | Jan Salajka

Hladký průběh vynesl Pražanům výhru nad Moravskoslezským krajem

Výběr Prahy napravil své bezgolové počínání z předchozího zápasu a proti výběru z Moravskoslezského kraje si s chutí zastřílel. Šest branek v síti soupeře znamenalo pohodlné vítězství, soupeř se nakonec nezmohl ani na čestný úspěch.

Zápas č. 8   •   B   •   so 14.6.2014   •   15:25   •   Rozpis a výsledky
Praha 6:0Moravskoslezský kraj
(5:0, 1:0)
Dušák (od 12. Štoural) – Šimon Kořínek, Štěpán Kořínek, Kyclt, Macek, Pátek, Polesný – Barták, Brabec, Čejka, Foltán, Jachek, Jirec, Kolář, Matoušek, Maxa, ZytaBlažek (Mokrý) – Flax, Cabák, Satek, Pírek, Drik, Jilich, Staníček – Brunovský, Blažek, Maniš, Korzeniowský, Vaněk, Lička, Paňa, Pařízek, Kamenský
Branky a asistence: 2. Brabec, 3. Macek (Čejka), 7. Jachek (Brabec), 12. Matoušek (Čejka), 12. Jirec (Maxa), 24. Jirec (Polesný)
Střely: 19:9 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0). Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Danylets - Výšek.
Online přenos na onlajny.cz

Reportáž

Jestliže se úvodní utkání povedlo Moravskoslezskému výběru na výbornou, druhý zápas proti výběru Prahy již pro tým kouče Jiřího Christa příznivě neskončil. Od prvních minut byl soupeř aktivnější a ujal se i rychlého vedení. Lukáš Brabec se dostal k míčku před brankou a po zemi se trefil přesně do brány, přibližně o minutu později přesnou střelou navýšil na dvoubrankový rozdíl Filip Macek. V půlce první poloviny zápase vstřelil svůj gól i Dominik Jachek. Závěr první půle přinesl ještě další dvě branky, trefili se s rozdílem dvaceti sekund Ondřej Matoušek a Jonáš Jirec.

Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči Moravskoslezského výběru se zlepšenou hrou, snažili se více útočit a celkově dávali svému soupeři více zabrat. Ačkoli už to vypadalo, že druhá půle skončí nerozhodně a zápas skončí rozdílem pěti branek, přece jen se ještě čtrnáct vteřin před závěrečnou sirénou trefil podruhé v utkání Jonáš Jirec a uzavřel výsledek zápasu na cifře 6:0.

Autor: Jan Salajka

Ohlasy

Ondřej Novák (trenér Prahy): Oproti minulému zápasu tam byla ohromná změna. Moc se mi líbilo jak jsme kombinovali, dále se nám zlepšila síla v brankovišti, takže zasloužená výhra. Hráči se viditelně zlepšili a do zápasu nastoupili s velkým sebevědomím a pozitivní náladou. Tým už si začíná konečně sedat, takže do dalšího zápasu se sestava určitě měnit nebude.

Jiří Christ (trenér Moravskoslezského kraje): Někdo musí vyhrát, někdo prohrát. Teď to padlo na nás. S hráči to zcela určitě otřást nemůže, protože já jim zvednu teď pořádně mandle.

Fotografie ze zápasu

FOTOGALERIE

Informace o turnaji  |   Týmy  |   Rozpis zápasů  |   Doprovodný program  |   Partneři  |